Projekt kuchni

Nie wiesz jak urządzić swoją kuchnię? Zastanawiasz się jakiego koloru meble będą najlepiej pasować do twojego wnętrza? Wahasz się pomiędzy podgłogą drewnianą, a obłożoną płytkami? Świetnie trafiłeś, pomożemy Tobie w dokonaniu odpowiedniego wyboru! Zaplanujemy Twój budżet tak aby wystarczyło na zakup całego sprzętu.

 

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz. Do końca LUTEGO mamy promocję na projekt kuchni. Jeżeli zamówisz u nas realizację zabudowy kuchennej, projekt całej kuchni dostaniesz w cenie mebli. Ponadto pomożemy zaaranżować Tobie całą kuchnię zgodnie z Twoimi upodobaniami.

Abyśmy mogli zacząć współpracę, potrzebujemy zdjeć wnętrza oraz rysunku odręcznego z wymiarami Twojej kuchni wraz z krótkim opisem Twojego zapotrzebowania. Co chciałbyś w tej kuchni umieścić. Sprzęty do zabudowy, czy standardowe. 

Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy przy zwymiarowaniu Twojej kuchni na terenie Bydgoszczy za darmo. Poza granicami Bydgoszczy koszt 200zł.

Uważnie wsłuchamy się w Państwa uwagi i przedstawimy Wam stworzone specjalnie dla Państwa propozycje. Szeroki asortyment, który oferuje rynek połączony z naszym doświadczeniem dają nam niesamowite możliwości aranżacji Państwa kuchni. Zapewniamy odpowiedzi na wszystkie pytania na każdym etapie współpracy.

Projekt kuchni-img

Jeżeli nie masz czasu napisać, zostaw numer telefonu skontaktuję się w przeciągu 24H!

Skontaktuj się ze mną

669 917 402

biuro@idea4home.pl