p_bojarski

O mnie

Cześć jestem Patryk.

Profesjonalnie zajmuję się planowaniem Waszych czterech ścian, nie mogę się nadziwić ile różnych rozwiązań można znaleźć w najmniejszej przestrzeni. Chcę aby każde wnętrze, które biorę na swój warsztat było przemyślane, wyjątkowe i “Szyte na miarę”.

Sam pomysł na taką drogę w życiu były inspirujące filmy na YouTube z Ameryki, które pokazywały “inteligentne meble”. Są to sprytne rozwiązania jak w małym skrawku swojego pokoju zmieścić kilka różnych funkcjonalności w jednym meblu. Zainspirowało mnie to do takiego stopnia, że zacząłem się interesować projektowaniem wnętrz. Największą frajdę sprawia mi zawsze układanie pomysłu na rozkład wnętrza (koncepcji).

Moja przygoda rozpoczęła się parę lat wstecz wyjazdem do Anglii, aby móc odłożyć na niezbędny do projektowania sprzęt. Chciałem aby moje narzędzia pracy były profesjonalne i spełniały najwyższe standardy. Po półtora rocznej emigracji wróciłem do Polski aby skończyć szereg szkoleń, obowiązkowych do wykonywania mojego zawodu.

Na dzień dzisiejszy ogromne kołatanie serca wywołuje u mnie reakcja klienta, który w przypadkowo usłyszanej przeze mnie rozmowie “chwali się” moją koncepcją ze znajomymi i rodziną słowami “wiesz jak Pan Patryk nam super przygotował projekt?”. Niespotykana nagroda

Jeżeli nie masz czasu napisać, zostaw numer telefonu skontaktuję się w przeciągu 24H!

Skontaktuj się ze mną

669 917 402

biuro@idea4home.pl